עוקבים חדשים באינסטגרם

איך תהפכו לאושיות אינסטגרם פופולארית ?

אינסטגרם, עוקבים חדשים באינסטגרם

אם גם הפרופיל שלכם מושקע בטירוף אך עדיין לא מגיע לרמת עוקבים שאתם שואפים אליו, המאמר הזה עבורכם.  
אינסטגרם היום היא הרשת הכי פופולרית והכי נחשבת בקרב קהלי יעד רבים וזאת בעקבות כאן שהיא מובילה מבחינת שפה מיתוגית ויזואליות. אז נכון כוכבי רשת וידוענים מצליחים להשיג מליוני עוקבים שמגיבים להם, עוקבים אחריהם בתדירות יומיומית  ולמעשה הם מייצרים עבורם קהילה לכל דבר ועניין למעשה זה יוצר סוג של מדיה דיגיטלית בפני עצמה הפונה לקהל מעריצים.

הינה כמה נתונים שבטח תרצו לדעת על אינסטגרם: 

יותר משליש מכל אוכלוסיית ישראל משתמשים ברשת אינסטגרם
יותר מחמישים אחוז מבני הנוער בטווח גילאי  17-12 דיווחו שאינסטגרם היא הרשת החברתית המועדפת עליהם

טוב אז אחרי הנתונים האלה מה הפלא שגם אתם קמתם בבוקר והחלטתם שגם אתם רוצים להיות מוביל דעה או אושיית רשת  ולהגדיל משמעותית את כמות העוקבים שלכם באינסטגרם?
קבלו מספר טיפים ושיטות שיעזרו לכם להפוך לכוכבי רשת.  

התמדה יוצרת הצלחה באינטסגרם

זכרו שכמו בכל דבר בחיים גם בניהול אינסטגרם דרוש מכם התמדה רבה, עבודה קשה ועיקביות.

אך אם תעבדו לפי כל הכללים של הרשת החברתית הזו תמצאו את עצמכם מהר מאד עם מאגר שלם של מעריצים שמחכים שתעלו פוסט לסטורי או לפיד של הפרופיל אינסטגרם שלכם!  

  1. בחרו מי הפרסונליות שאותה אתה מייצגים  -זה אומרת בחרו את "הדמות" שאתם רוצים לייצג – קודם כל ראוי שתגדירו מהי מטרת העל שלכם! האם אתם אושיית אופנה? האם אתם מעצב ? אושיית דיגיטל או אושייה טכנולוגית ?
  2. העלו בתדירות יומית באופן עקבי  תמונות אותנטיות מחיי היומיום שלכם לאינסטגרם אותם תוכלו לקשט עם אינספור אפליקציות שנועדו לכך.
  3. אז מהי התדירות הרצויה? אין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת אבל עדיף בתדירות יומית וזאת בכדי שהעוקבים שלכם ידעו שיש שם "מישהו" שמנהל את כל הפעילות בפרופיל שלכם!  
  4. השתמשו בהאשטגים באינסטגרם # (תגיות) מעולמות התוכן שלכם גם בעברית וגם באנגלית! יש המון אפליקציות שמייצרות רשימות האשטגים ייעודיים לפי תחומים, זכרו שמותר עד 30 האשטגים בכל פוסט!
  5. שם במשחק באינסטגרם הוא אינטראקציה עם הגולשים ויצירת אותנטיות אז למי אתם מחכים ? צרו אינטראקציה עם העוקבים שלכם באמצעות פנייה ישירה בסטורי, סקרים ושאלות גולשים. אם אתם מנהלים מותג מוכר רצוי שתנהלו פעילויות מסחריות כמו תחרויות שיגדילו את העניין סביב המוצרים שלכם וייצרו סביבת שיח ודיאלוג שימשוך כן כן עוקבים חדשים! 
  6. צרו מעגל עסקים המפרגנים אחד לשני באמצעות קבוצת פייסבוק או קבוצת וואצאפ ייעודית לכך, רשתות חברתיות הן ויראליות וכך תגדילו לאט לאט את קבוצת העוקבים שלכם!
  7. הגיבו גם אתם לפרופילים שמעניינים אתכם באינסטגרם, פרגנו בלייקים ועקבו אחרי פרופילים זה יוצר אהדה אוטומטית גם לכם

אינסטגרם, עוקבים חדשים באינסטגרם

פרופיל אינסטגרם מנצח הוא פרופיל עם השקעה

ובניית תכנית דיגיטלית