עוקבים חדשים באינסטגרם

התמדה יוצרת הצלחה באינטסגרם

זכרו שכמו בכל דבר גם כאן דרושה מכם התמדה רבה, עבודה קשה ועיקביות אך אם תעבדו לפי כל הכללים של הרשת הזו תמצאו את עצמכם מהר מאד עם מאגר שלם של מעריצים שמחכים שתעלו פוסט לסטורי או לפיד שלכם!

  1. בחרו מי הפרסונליות שאותה אתה מייצגים  -זה אומרת בחרו את "הדמות" שאתם רוצים לייצג – קודם כל ראוי שתגדירו מהי מטרת העל שלכם! האם אתם אושיית אופנה? האם אתם מעצב ? אושיית דיגיטל או אושייה טכנולוגית ?
  2. העלו בתדירות יומית באופן עקבי  תמונות אותנטיות מחיי היומיום שלכם אותם תוכלו לקשט עם אינספור אפליקציות שנועדו לכך.
  3. אז מהי התדירות הרצויה? אין תשובה חד משמעית לשאלה הזאת אם אתם רוצים לקדם את העסק אבל עדיף בתדירות יומית וזאת בכדי שהעוקבים שלכם ידעו שיש שם "מישהו" שמנהל את כל הפעילות בפרופיל שלכם!
  4. השתמשו בהאשטגים # (תגיות) – באינסטגרם חשוב להשתמש באשטגים מעולמות התוכן שלכם גם בעברית וגם באנגלית! יש המון אפליקציות שמייצרות רשימות האשטגים ייעודיים לפי תחומים, זכרו שמותר עד 30 האשטגים בכל פוסט!
  5. שם במשחק באינסטגרם הוא אינטראקציה לקידום ושיווק עם הגולשים ויצירת אותנטיות אז למי אתם מחכים ? צרו אינטראקציה עם העוקבים שלכם באמצעות פנייה ישירה בסטורי, סקרים ושאלות גולשים. אם אתם מנהלים מותג מוכר רצוי שתנהלו פעילויות מסחריות כמו תחרויות שיגדילו את העניין סביב המוצרים שלכם וייצרו סביבת שיח ודיאלוג שימשוך כן כן עוקבים חדשים!
  6. צרו מעגל עסקים בקידום אתרים המפרגנים אחד לשני באמצעות קבוצת פייסבוק או קבוצת וואצאפ ייעודית לכך, רשתות חברתיות הן ויראליות וכך תגדילו לאט לאט את קבוצת העוקבים שלכם!
  7. הגיבו גם אתם לפרופילים שמעניינים אתכם, פרגנו בלייקים ועקבו אחרי פרופילים זה יוצר אהדה אוטומטית גם לכם.

"תשקיעו בפרופיל אינסטגרם שלכם מידי יום ובעקביות ותראו שהתוצאות לא מאחרות להגיע..

×

הקליקו לייק בדף הפייסבוק של דיגיטל זון

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן