" " " "
דיגיטל זון
עיצוב לוגו ותמחור

עיצוב לוגו ותמחור

הפרוש הפשוט של לוגו הוא פשוט סמל. הלוגו מהווה את הסמל המסחרי של בית העסק או של מותג . הלוגו הוא חלק מהשפה העיצובית של העסק והמטרה שלו היא לבטא את ערכי המותג באופן ויזואלי.

 לוגו הוא סמל המייצג את העסק שמטרתו היא להעביר רגשות, תחושות, אווירה או מסרים מסוימים שקשורים ורלוונטיים לעסק שלנו והוא חלק ממיתוג והקונספט של עיצוב גרפי של העסק שלנו.

איך אפשר לקבוע את המחיר של לוגו עסקי?   

לעיתים יש לקוחות שיתפלאו אם תציעו להם לוגו  החל מ- 1500 ש"ח אך אל תשכחו שלוגו הוא לבסוף הסמל המסחרי של בית העסק ובאמצעותו קהל היעד של בית העסק יזהה אותו . לכן ככל שהלוגו מוצלח יותר כך המחיר שלו יעלה יותר. 

האפשרות הזולה ביותר לקבל לוגו פשוט היא להכין אותו בעצמך. יש כיום גם אפליקציות ותוכנות חינמיות בגוגל שאפשר לחפש ולמצוא עיצובים פשוטים בחינם אך אם אתה מעצב גרפי מיומן או יודע מה זה מיתוג עסקי וגם מכיר את הכללים היטב באילוסטרייטור, הדרך שלך פשוטה  אך אם לא, זה מוביל אותך לשוק של מעצבי לוגואים.

באופן כללי, תקבל הצעת מחיר גבוהה יותר ממעצב גרפי שיש לו רקורד מוכח. הם גם יתנו לך פירוט מפורט של מה שאתה מקבל עבור הכסף שלך (או כמה זמן הם צופים שהפרויקט שלך ייקח).

אם אתה מעוניין להוציא 1500-3500 ש"ח, סביר להניח שתעבוד עם מעצב גרפי פחות נבדק. זה יכול להיות נהדר אם יש לך חזון ברור, ניסיון לתת משוב על עבודת העיצוב וזמן להתאמן על הקינקים. אם אתם מחפשים תמיכה רבה יותר בהשגת מה שאתם רוצים ואין לכם שעות להשקיע הלוך ושוב, כדאי שתשקול לבזבז הוצאות בטווח של עד 10,000 ש"ח.

 
 

שימוש בסרטונים כחלק מהשיווק בדיגיטל

אם אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, אז כמה מילים שווה סרטון? כנראה שאלף תמונות, אם לא יותר. זו גם

לינקדאין Sales Navigator

הודעות InMail בלינקדאין הן הודעות פרטיות המאפשרות לך ליצור קשר עם כל אחד בלינקדאין ללא הקדמה או פרטי קשר. ניתן

גיוס עובדים להייטק – הכל על סורסינג

חברות הייטק מחפשים היום מפתחי תוכנה ותפקידים בתחום הפיתוח שדורשים מהם להיות יצירתיים ומגוונים במקורות גיוס. עולם הסורסינג וגיוס העובדים

שימוש בסרטונים כחלק מהשיווק בדיגיטל

אם אומרים שתמונה אחת שווה אלף מילים, אז כמה מילים שווה סרטון? כנראה שאלף תמונות, אם לא יותר. זו גם

קצת על JavaScript שפת התכנות הבסיסית לדפי האינטרנט

  JavaScript היא שפת האינטרנט. אם אתה רוצה לקוד עבור האינטרנט, אתה צריך לדעת JavaScript JavaScript גדלה לשפה חזקה ומורכבת

גלילה לראש העמוד