" " google.com, pub-2443036330918608, DIRECT, f08c47fec0942fa0 " "
דיגיטל זון
הכל על מודעות פרסום ממומן בגוגל

הכל על מודעות פרסום ממומן בגוגל

מהן מודעות פרסום ממומן בגוגל? 

מודעות  Google AdWords, היא מערכת הפרסום של גוגל שבה מפרסמים מציעים על מילות מפתח מסוימות כדי שהמודעות הניתנות ללחץ שלהם יופיעו בתוצאות החיפוש של Google. 

מכיוון שמפרסמים צריכים לשלם על הקליקים האלה, כך גוגל מרוויחה כסף מהחיפוש. אינפוגרפיקה זו תסייע לך להבין כיצד פועלת מודעות Google, ותפרט את המכירה הפומבית של מודעות Google, את תהליך הצעת המחיר והסבירה גורמים חשובים כמו איכות ציון ועלות לכל קליק. 

איך מודעות גוגל פועלות?

 בהתאם לתחרותיות של מילות המפתח שאתה מציע עבורן ולרוונטיות של מילת מפתח זו להמרות אמיתיות עבור החברה שלך, AdWords עשויה לעבוד עבור העסק שלך או לא. על פי רוב, מצאנו כי Google AdWords הוא יעיל מאוד עבור סוגים רבים של עסקים, כל עוד הם לא מבזבזים את כספם על מילות המפתח הלא נכונות, או לכתוב חלש, מודעות CTR נמוכות.

כמה עולה מודעות גוגל?

גורמים רבים יכולים להשפיע על העלויות של פרסום מודעות Google עבור העסק שלך. למד הכל אודות עלויות אלה, אופן הפעולה של הצעות מחיר והעלות הממוצעת לכל קליק.

איך לפרסם עם מודעות בגוגל?

עסקים יכולים לפרסם ב-Google על-ידי פתיחת חשבון מודעות Google. 

איך פועלות הצעות מחיר למודעות בגוגל?

המיקום האמיתי של המודעות נקבע לפי דירוג ההומתים (ציון איכות מרבי של זמני הצעת מחיר).

דירוג ההתווים הגבוה ביותר מקבל את מיקום ההוומת הראשונה. ה-CPC בפועל שלך ייקבע לפי דירוג ההודעה של ההודעה הגבוהה ביותר הבאה מתחתך, המחולקת לפי ציון האיכות שלך. היוצא מן הכלל היחיד של כלל זה הוא כאשר אתה המציע היחיד או ההצעה הנמוכה ביותר במכירה הפומבית של מודעות Googleלאחר מכן אתה משלם את ההצעה המרבית שלך לכל קליק! הצעת מחיר של AdWords מענישה בכבדות מפרסמים שמציעים הצעות עם ציונים באיכות נמוכה. לעומת זאת, בעלי ציונים באיכות גבוהה מקבלים דרגות פרסום גבוהות יותר ו- CPC נמוך יותר.

כמה פעמים פועלת מכירה פומבית של גוגל?

המכירה הפומבית מנוהלת מיליארדי פעמים בכל חודש. 

התוצאות הן כאלה שמשתמשים מוצאים מודעות רלוונטיות למה שהם מחפשים, מפרסמים מתחברים ללקוחות פוטנציאליים במחירים הנמוכים ביותר האפשרית וגוגל גורפת הכנסות של מיליארדי דולרים.

איך עובדת המכירה הפומבית של גוגל?

לאחר ביצוע שאילתה ב-Google, מנוע החיפוש מעבד את הבקשה ומ מפעיל את המכירה הפומבית אשר לאחר מכן תקבע את מיקומי הפרסום ואת ה-CPC של כל מפרסם.

איך נכנסים למכירה פומבית של גוגל?

מודעות Google שלך זכאיות להיכנס למכירה פומבית בכל פעם שאתה מציע הצעות על מילות מפתח הרלוונטיות לשאילתת החיפוש של המשתמש. 

הצעות המחיר, ציון האיכות שלך, ואת הרלוונטיות שלך יבואו לידיעתם בקביעה אם הפרסום שלך עומד בדרישות להצגה ב- SERP.

מה נכנס למכירה פומבית של גוגל?

לאחר שהמפרסמים מזהים מילות מפתח שהם רוצים להציע עליהם, Google תכניסה את מילת המפתח מהחשבון שלך, שהיא רואה כרלוונטית ביותר במכירה הפומבית עם הצעת המחיר המרבית שציינת כמו גם את מודעת המשויכת.

מהו CPC?

CPC, או עלות לקליק, הוא הסכום שמפרסם משלם בכל פעם שמישהו לוחץ על הפרסומת שלו במודעות Google.

כיצד פועל CPC במערכת פרסום של גוגל?

ה- CPC שלך נקבע על-ידי התחרותיות של מילות המפתח שלך, הצעות המחיר המרביות שלך ותוצאות האיכות שלך. למד את מילות המפתח היקרות ביותר במודעות Google.

מהי העלות הממוצעת לכל קליק עבור מודעות Google?

העלות הממוצעת לכל לחיצה על מודעות Google משתנה לפי מילת מפתח ותעשייה, אבל הוא בערך $2.32 ברשת החיפוש ו $0.58 ברשת התצוגה. קבל מדדים ממוצעים יותר של מודעות Google כאן.

מהו ציון האיכות של גוגל?

זהו מדד ש-Google משתמשת בו כדי לקבוע עד כמה רלוונטית ושימושית למשתמש, בהתבסס בעיקר על CTR של ה-CTR של ההומת, על הרלוונטיות למילות המפתח ואיכות דף הנחיתה שלך. גבוה יותר איכות ציון שלך,טוב יותר: מילות מפתח באיכות גבוהה יחסוך לך כסף ולהרוויח לך דירוגי השכלה טובה יותר.

איך גוגל קובעת כמה אתה משלם?

העלויות נקבעות לפי הצעת המחיר המרבית שלך, ציון האיכות שלך והתחרותיות של מילת המפתח שלך.

מהו דירוג ה-Ad של גוגל?

דירוג הפרסום של גוגל הוא תפקיד הפרסומת של החברה בדף מנוע החיפוש המבוסס על שילוב של הציון המרבי של הצעת המחיר והאיכות של החברה.

דירוג המודעות לעומת ציון איכות

דירוג הפרסום הוא בגובה העמוד שבו תוצג הפרסומת. איכות ציון לעומת זאת נקבע על ידי הרלוונטיות והתועלת למחפש והוא רק חלק מתהליך מיקום הפרסומת. נכון לשנת 2013, ציון האיכות של גוגל הפך ליותר ויותר יקר ככל שציון האיכות הממוצע השתנה מ-7 ל-5.

מהי מיקום המודעות במודעות Google?

מיקום מודעה הוא המיקום בתוצאות דף מנוע החיפוש שבו הפרסומת מופיעה ביחס לכל הפרסומות האחרות.

מהו CPC בפועל?

CPC בפועל הוא הסכום שמפרסם משלם בכל פעם שחיפוש לוחץ על הפרסומת שלו; מספר זה משתנה בהתאם למפרסמים האחרים במכירה הפומבית ותמיד נמוך מהמחיר המרבי של הצעת המחיר.

כיצד גוגל מחשבת CPC בפועל?

CPC בפועל נקבע על ידי חלוקת דירוג הפרסום של המתחרה מתחתיהם (דירוג הפרסום להכות) על ידי ציון איכות בתוספת $.01.

מהן שיטות הצעת מחיר חלופיות?

שיטות הצעת מחיר חלופיות כוללות CPM.

CPC לעומת CPM

CPC היא העלות עבור פרסומת בהתבסס על כמה קליקים היא מקבלת ואילו CPM הוא העלות עבור פרסומת בהתבסס על כמה הופעות היא קולטת. ניתן להשתמש בשתי השיטות בו-זמנית.

מהן מילות מפתח של מודעות Google?

מילות מפתח במודעות Google הן המילים והביטויים שהמפרסמים מציעים עליהם, בתקווה שהפרסומות שלהם יופיעו בדף תוצאות מנוע החיפוש (SERP) כאשר אנשים מחפשים מוצרים או שירותים אלה. לדוגמה, אם אתה מוכר נעליים באינטרנט, אתה יכול להציע על מילות מפתח כמו “נעלי נייקי” ו “נעלי פני”. מחקר מילות מפתח הוא תהליך השימוש בכלים ובנתונים כדי לקבוע אילו מילות מפתח כנראה תסיע את התעבורה הרלוונטית למודעות ולאתר שלך.

מהי אופטימיזציה למנועי חיפוש?

אופטימיזציה של מנוע חיפוש היא הפעולה של שיפור הנראות של האתר או הדף שלך בתוך דף תוצאות מנוע חיפוש באמצעות שיטות אורגניות. ניתן לעשות זאת באמצעות מילות מפתח של חיפוש בתוך התוכן שלך, כך שמנוע חיפוש יוכל למצוא ולהציג את האתר שלך מהר יותר ועם דיוק רב יותר. רשות האתר ופרופיל הקישור שלך גם לשחק תפקיד בדירוג מנוע החיפוש שלך.

כיצד פועלת רשת התצוגה של Google?

רשת התצוגה של Google או GDN היא רשת גדולה מאוד של אתרים המאפשרים לגוגל למקם פרסומות תצוגה, אשר מגיעים מעל 90% של כל משתמשי האינטרנט! מפרסמים בדרך כלל מוצאים כי קליקים רשת תצוגה הם פחות יקר מאשר אלה ברשת החיפוש. ובהתאם לשיטות המיקוד שלך, ה-CTR של יכול להיות גבוה ותו לא של ה-CPA נמוך. נסה את ‘יוצר המודעות החכמות’ שלנו בחינם לחלוטין, אם אתה רוצה לקום ולפעל ברשת התצוגה במהירות.

מהי קבוצת מודעות במודעות גוגל? 

קבוצת מודעות היא מקדמת פרסומות של מודעות Google,מילות מפתח ודפי נחיתה. גוגל נוטה לתגמל מפרסמים שיוצרים קמפיינים של מודעות Google עם קבוצות מודעות מובנות היטב. חשוב לא לזרוק את כל מילות המפתח שלך לאותה קבוצה של קהל יעד, אלא לארגן את מילות המפתח שלך לתוך נושאים ונישות.

מהו הרלוונטיות של מודעות במודעות Google?

רלוונטיות למודעות היא מדד למודעות גוגל הקשורות למילת המפתח שאתה מציע לה לפרסומות שלך, כמו גם לכמה מילות המפתח שלך תואמות למסר של המודעות ודפי הנחיתה שלך. רלוונטיות גבוהה יותר של תועדה ומילות מפתח יכולה לשפר את שיעורי הקליק-דרך ואת ציוני האיכות שלך.

כיצד פועל ממטב המרות?

‘ממטב המרות’ במודעות Google הוא כלי למניפולציה בהצעת מחיר שמנהל הצעות מחיר ברמת מילת המפתח במטרה לנסות להניע כמה שיותר המרות במחיר של מפרסם שצוין או מתחת להמרה (הידוע גם בשם עלות לכל פעולה, או CPA).

 

גלילה לראש העמוד