" " google.com, pub-2443036330918608, DIRECT, f08c47fec0942fa0 " "
דיגיטל זון
ניהול פרופיל גוגל מיי ביזנס google my business

ניהול פרופיל גוגל מיי ביזנס google my business

גוגל מיי ביז - קידום אתרים בגוגל

Google My Business הוא כלי מצויין להגדיל את הנוכחות שלכם בתוצאות החיפוש, מה שמקל על הלקוחות והגולשים למצוא את העסקים הקשורים בצורה הטובה ביותר לצרכים שלהם.
בתוך קידום אתרים מקומי (אופטימיזציה לתוצאות חיפוש מקומיות), Google My Business הוא אחד הגורמים המרכזיים לדירוג העסק או האתר שלך גבוה יותר.
בעת חיפוש שירות Google My Business רישומים הם הדבר הראשון שאתה רואה מוצג בתוצאות החיפוש. בבלוג זה, נציע כמה טיפים כדי להתחיל ולשפר את הרישום שלך ב- Google My Business.

קידום אתרים מקומי עם google my business

כולנו נמצאים במאמץ מתמשך להשיג יותר מיתוג ונוכחות מקסימלית באינטרנט וברשתות החיפוש כמו גוגל,בינג ויהוו זה ידוע.
לכן, עסקים רבים יוצרים רישום עסקי ב google my business וזוכים לנוכחות ומיתוג עסקי בחינם שמביא תוצאות.
אז אם אתם בעלי עסק או נותנו שירות google my business הוא הכרחי לקידום העסק שלכם בגוגל ו
הוא כלי המאפשר לכם לנהל ולמטב את פרופיל העסק שלכם בגוגל.

קבלו לקוחות חדשים באינטרנט עם גוגל לעסקים GMB

יש הרבה דרכים שבהן קהלי היעד שלכם יכולים לקיים אינטראקציה עם פרופיל העסקי שלכם בגוגל אם זה באמצעות ביקורות,  לענות על שאלות, להפעיל העברת הודעות ישירות או אפילו להשתמש ב-Google My Business כדי לפרסם פוסטים בפרופיל העסק שלכם בדומה לפייסבוק ולפלטפורמות מדיה חברתית אחרות.

הדגשה ומיתוג עסקי בגוגל לעסקים GMB

פרופיל עסקי בגוגל לבדו מכיל מידע מוגבל על העסק שלכם.
אבל דרך לוח המחוונים של חשבון Google My Business שלכם, אתם יכולים לספק יותר מידע על העסק שלכם כמו שעות פעילות, קישור לאתר העסק שלכם, מוצרים ותמחור, תכונות ופרטים אחרים שהופכים את העסק שלכם לייחודי.

עוזר מאד לקידום אתרים מקומי SEO עבור גוגל לעסקים GMB

בדיוק כפי שלגוגל יש אלגוריתמים לדירוג המודעות והאתרים שלה, יש לה גם אחד לדירוג פרופילים עסקיים.
באמצעות לוח המחוונים של Google My Business, תוכלו לשלב מילות מפתח בפרופיל העסקי שלכם ולבצע אופטימיזציות אחרות שיעזרו לו לדרג את התוצאות המקומיות.

קידום אתר עסקי בגוגל ברמה הלוקלית 

גוגל תעדף חלקים מהפרופיל שלכם על פי המונח שחיפשת, כמו גם סוג המידע החשוב ביותר לצרכנים בקטגוריה שלכם. יתרה מכך, גוגל תחזק מילות מפתח בתוכן הפרופיל שלכם שהיא חושבת שהן רלוונטיות.

אבל צריך להיות מידע לתעדף ומילות מפתח כדי לחזק בפרופיל העסקי מלכתחילה.
בדיוק כפי שאתם (או הסוכנות שלכם) תשתמשו במערכת ניהול תוכן כמו וורדפרס כדי למטב את האתר שלכם למנועי חיפוש, Google My Business משמש כדי למטב את הפרופיל שלכם ולהרחיב את טווח ההגעה שלכם.

איך משתמשים ב-Google My Business לקידום אתרים מקומי?

ובכן, מכיוון שאופטימיזציה עבור גוגל היא למעשה אופטימיזציה עבור המחפשים, הכל מסתכם באותם שלושה דברים: מיקוד, איכות המידע ואמון.

כדי להשתמש בגוגל לעסקים GMB  לצורך קידום אתרים, הקפידו לשלב מילות מפתח רלוונטיות בפרופיל העסקי שלכם כדי שתוכלו לספר לגוגל מה אתם מנסים לדרג. השתמשו בהם בתיאור “מהעסק”  בתגובות  לביקורות, בתשובות  לשאלות ובפוסטים שאתה מפרסם. הקפידו לשלב אותם באופן טבעי בדיוק כפי שהייתם עושים עם כל אסטרטגיית קידום אתרים אחרת.

שמירה על איכות המידע בגוגל לעסקים GMB

השלמות והדיוק של פרופיל העסקי שלכם בגוגל  משפיעים ישירות גם על הדירוג שלו, לכן הקפד לספק את המידע המבוקש בכל מקטע בלוח המחוונים של Google My Business. חשוב במיוחד כאן הוא פרטי הקשר, שעות מיוחדות ותכונות.

הגישה הסופית לשימוש ב-Google My Business לצורך קידום אתרים פונה למרכיב האמון באלגוריתם של גוגל. שמור על המידע מעודכן ומדויק ככל שהעסק  מתפתח. שמור על זרם קבוע של ביקורות שמגיעות ומגיבות להן. כמו כן, אותתו לגוגל שאתם פעילים על ידי העלאה קבועה של תמונות ופרסום פוסטים לפרופיל העסקי  דרך Google My Business.

הרשמו עוד היום לגוגל לעסקים GMB 

חשבון Google My Business אינו יוצר באופן אוטומטי פרופיל עסק – הוא מעניק לך גישה אליו ואת היכולת להוסיף לו עוד. לכן תרצה לוודא שיש לך פרופיל עסק קיים לגשת אליו.

זכרו גם שיצירת חשבון Google My Business אינה מעניקה לך גישה אוטומטית לפרופיל העסק. לאחר שתיצור ותתחבר לחשבון Google My Business  תצטרך לאתר את פרופיל העסק הנפרד במפות Google ולאחר מכן לבחור את הקישור “תבע את העסק הזה” או “תחזיק עסק זה?” המוצגים ישירות בפרופיל. לאחר שתשלים את התהליך, חשבון Google My Business  יתחבר לפרופיל העסקי.

חשוב לשים לב לפרופיל שלכם ולמקד אותו עם מספר גורמים: 

 • רלוונטיות לחיפוש הגולשים –  כל חיפוש או שאילתות חיפוש כל הנתונים בפרופיל עסקי מותאמים למה שהגולשים מחפשים.
 • מרחק – האלגוריתם של גוגל קובע את המיקום הגיאוגרפי של המשתמש (לפי כתובת IP של המחשב או לפי מיקום של המובייל שלכם.
 • נוכחות ברשת ומודעות למותג – כמה כתבות ואזכורים יש לעסק שלכם ברשת
 • אופי וכמות ביקורות בפרופיל העסקי –  המלצות של לקוחות וגולשים ברשת –  כאן אתם נכנסים לתמונה חשוב לבקש המלצות מהלקוחות שלכם שידרגו אתכם 5  כוכבים. 

טיפים ועיצות לאופטימיזציה של גוגל מיי ביזנס 

 • שם העסק הכניסו רק את שם העסק באופן מדויק כאן אין ממש צורך בתיאורים מיותרים וסופרלטיבים.
 • תיאור העסק –   כתבו כמה שיותר מידע עסקי על העסק שלכם ושלבו ביטויים שהגולשים מחפשים אתכם בהם .
 • קטגוריות– פרטו את המוצרים והקטגוריות בעסק שלכ בכל התחומים הרלוונטים.
 • שירותים ומוצרים – ודאו שאתם מנצלים את השירותים והמוצרים ב-Google My Business. זוהי תכונה חדשה יחסית המאפשרת לחשבונות Google My Business הזכאים לרשום את השירותים שאתה מספק, אלה מילות מפתח שיכולות לעזור לעסק שלך להימצא עבור השירותים שאתה מציע. התכונה השנייה היא מוצרים המאפשרים לנו להעלות תמונה, תמונת מחיר, כותרת ותיאור. המוצרים גלויים למשתמשים כשהם רואים את הרישום שלך ב-Google My Business.
 • הוספת כמה שיותר תמונות של העסק –  תמונות של העסק עם שם התמונה כולל ביטוי שיחפשו אתכם אל תחסכו בתמונות ההפך תעלו כמה שיותר.
  הוספת תמונות של החלק החיצוני והפנימי של העסק שלכם היא דרך מצוינת לעזור ללקוחות לזהות את העסק  תוך כדי חיפוש, ייתכן מאד שהם ראו את העסק שלך בעבר ויוכלו למצוא אותך מהר יותר מאשר ללא התייחסות. זה גם עוזר לתת רושם ראשוני טוב ללקוחות חדשים שמוצאים אותך באמצעות חיפוש, ושולחים מסר ברור וחיובי.
 • ביקורות ביקורות ביקורות –  אל תתביישו לבקש ביקורות מהלקוחות שלכם ביקורות חיוביות תמיד יעזרו לקדם את הפרופיל.
  שימו לב לביקורות הגולשים בגוגל לעסק שלי חשיבות רבה, הביקורות יעזרו לנו לסגור יותר עסקאות כשנקבל שיחות מכרטיס העסק, הן יעזרו לקדם את הפרופיל העסקי שלכם באופן משמעותי וגם באופן מיתוגי. 
  יש בפייסבוק וגם בטלגרם קבוצות של החלפות ביקורות הדדיות מומלץ להכנס לשם. 

  ביקורות גולשים הן מגורמי הדירוג העיקריים שיש לקחת בחשבון בעת שימוש ב- Google לעסק שלי. בקשו ביקורות מלקוחות ש ונסו לעודד ולקדם חיוביות על ידי ביצוע עבודה נהדרת, ביקורות הן אינדיקטור נהדר לכמה אמון למקם בעסק וכאשר לקוח יכול לראות מספר ביקורות חיוביות הוא יכול להיות סמוך ובטוח שהוא הולך לקבל שירות טוב. 
 • פוסטים – תכונה ייחודית לנוכחות ברשת המאפשרת לעסקים ליצור פוסט יחיד כדי להוסיף לרישום שלך ב- Google My Business, עם תמונה, קובץ מצורף וכפתור לקיים איתו אינטראקציה. תכונה זו היא דרך מצוינת להגדיל את ‘הנדל”ן’ שלך בתוך תוצאות החיפוש. פוסטים נמשכים בדרך כלל שבוע אחד, לכן הקפידו להתעדכן באופן שוטף. אם תגדיר את סוג הפוסט לאירוע, הפוסט יחזיק מעמד עד שהאירוע יסתיים במסלולו.
 • עדכון הפרופיל העסקי באופן שוטף  חשוב לשמור על תפקיד פעיל ומתמשך בניהול הרישומים בפרופיל העסקי שלכם.
  בעוד שההשקעה הראשונית יכולה להיות משמעותיות, תחזוקה שוטפת בכל שבוע או בכל חודש היא משמעותית.

  Google מסתמכת על אלגוריתמים אוטומטיים וקלט משתמשים כדי לספק מידע רלוונטי ואמין.

רוצים גוגל לעסקים מקצועי שמביא תוצאות? השאירו לנו פרטים!

גלילה לראש העמוד