" " google.com, pub-2443036330918608, DIRECT, f08c47fec0942fa0 " "
דיגיטל זון
5 דרכים לשפר את ה CTR שיעור קליקים במודעות שלכם!

5 דרכים לשפר את ה CTR שיעור קליקים במודעות שלכם!

5 דרכים לשפר את שיעור הקליקים על המודעה CTR

לגולשים באינטרנט בממוצע מוגשות כ-  1,700 מודעות באנר בחודש.  כולנו כבר שמענו את הנתונים הסטטיסטיים: סביר יותר שתטפסו על הר האוורסט מאשר תלחצו על מודעת באנר אז בואו נשאיר את העדר מאחור וניצור קמפיינים יוצאי דופן באמת! 

מאמר זה יעזור לכם לשפר את ה-CTR באמצעות מיטוב בין ערוצי מדיה שונים וטרגוט קהלים מדוייקם.
במסגרת המאמר נציג גם גישות חדשות לפרסום באמצעות עיצוב חדשני שימשוך את קהלי היעד שלכם!  

עיצוב ומיתוג של מודעות באנר:

  1. צבע שמתאים לזהות המותג שלכם וצבע שמעורר את הרגש של קהלי היעד.
  2. טקסט קריא ומדויק לקהל היעד.
  3. תמונות באיכות גבוהה ורלוונטיות.
  4. בחירת לוגו ברור ובולט.
  5. סרטוני וידאו או סרטונים עם הנפשות או וידאו באנר יכולים לתפוס את תשומת הלב של הקהל שלכם.

הגיע הזמן ליצור מודעות באנר יוצאות דופן ורלוונטיות שלוקחות את שיעורי ההמרה שלך לשלב הבא.

1. התאמת מודעות באנר לפלאפונים וסלולאר – צעד ראשון להגדלת שיעורי קליקים גבוהים יותר

הצורך למטב את המודעות שלך בערוצים שונים ידוע.
כיום הנייד מהווה 77.2% מכלל ההוצאה על מודעות דיגיטליות –  מדובר על נתון דרמטי שרק גדל. 

חשוב לזכור ש-CTR אינו אמצעי ההמרה היחיד. עם זאת, אם אתה מודד הצלחה לפי מדד זה, אז … תחשוב על הנייד קודם.

שינוי קנה המידה של הקמפיינים מהגודל הקטן ביותר לגודל הגדול ביותר הוא קריטי לאסטרטגיה מוצלחת של Mobile-first. 

טיפ : השתמש במחקר של Sizmek כדי לראות כיצד CTR נייד ביצע טוב יותר בכל התעשיות; עם בידור ואלקטרוניקה המובילים את הדרך.

2. רלוונטיות של  המודעות בפייסבוק וגוגל 

לדברי מוז מערכת של קידום אורגני בגוגל ,40% מהצופים נוטים יותר לקיים אינטראקציה עם מודעת תצוגה אם הם רואים את זה רלוונטי עבורם.

למעשה, רלוונטיות יכולה לקרות בעזרת צורות רבות.
על ידי התאמת המודעה שלך לצרכנים שלך באמצעות הודעות ממוקדות או ניצול של גורמים חיצוניים, סביר יותר שתפעיל את העניין שלהם.

בערוצים שונים, מפרסמים משנים קמפיינים כך שיתאימו למיקום, למזג האוויר ולשהשעה ביום.

למה זה צריך להיות שונה עבור מודעות באנר שלך? קמפיינים סטנדרטיים של באנר הם בחלקם אשמים ב-CTR עד 0.01%. תעשיית הפרסום יכולה לעשות טוב יותר – אתה יכול לעשות טוב יותר.

דרך מצוינת להגדיל את הרלוונטיות של הקמפיינים שלך היא לתזמן אותם לצד תאריכים ואירועים מרכזיים.

אם אתם עובדים בתעשיית המסחר האלקטרוני, תוכלו לפלח את הצופים עם תאריכי הקניותהשימושיים לחג המולד .

שיווק רגעים הוא עוד דרך גאונית שמותגים יכולים לקיים אינטראקציה עם קהל שבוי. אלה הן רק כמה הצעות להגדלת הרלוונטיות של הקמפיינים שלך. שקול כיצד ניתן להחיל גורמים חיצוניים על קמפיינים של כרזה משלך.

משהו פשוט כמו השעה ביום ובימים בשבוע יכול להשפיע גם על שיעורי ה-CTR. שימו לב כי שיעורי ה-CTR יכולים לרדת עד 12% במהלך השבוע בהשוואה לסוף השבוע. ההתקשרות גבוהה יותר בין השעות 06:00 ל-13:00.

שימוש בפילוח קהל לקמפיינים רלוונטיים

בעולם הפוסט-GDPR הזה אסור לקחת פרסום ממוקד או פילוח מחדש כפרסום נתון.

אכן, קשה לחזות כיצד פילוח עתידי יעבוד. עם זאת, אם אתה פילוח, יש דרכים מרגשות אתה יכול להגדיל את הרלוונטיות של הקמפיינים שלך באמצעות קריאייטיב דינמי.

השתמש בנתונים קונטקסטואליים נבחרים של צד ראשון וציבורי כדי להציג מודעות שהצופים עשויים לרצות לראות. ובאופן מכריע, סביר יותר ללחוץ על!

3. בחירת מיקום מודעות באינטרנט

מיקום המודעה ‘מעל לקפל’ הוא תרגול בדוק. דיווחים הראו שמודעות הממוקמות בראש הדף מושכות חשיפות גבוהות משמעותית.

אבל אנחנו ממליצים לחשוב מעבר למיקום המודעה שלך, במקום זאת, לחשוב על האופן שבו מיקום גיאוגרפי ומפרסמים משפיעים על CTR.

שקול את הרשת שלך וכיצד זה משפיע על ההמרה. זה הכל טוב מאוד שיש כרזה בראש דף מוציאים לאור, אבל אם זה בלוג על הפוני הקטן שלי 2017 תסרוקות המודעה שלך עבור קרם גילוח גברים אולי לא להמיר (אז שוב, מי יודע …) ברשתות מסוימות יש בעלי אתרים עם שיעורי צפייה גבוהים יותר ואולי תעבורה רלוונטית יותר למותג שלך.

המיקום יכול להיות ניסוי מעניין עבור שיעורי CTR. במדינות שונות יש CTR שונה, עם סינגפור בממוצע 0.19% ופינלנד 0.05%. למקום שבו אתה מציב את המודעה שלך יכולה להיות השפעה משמעותית גם על ההמרה.

A/B בדוק את הרשתות שלך כדי לקבל את התוצאות הטובות ביותר. באמצעות בדיקת קהלים, פלחי שוק ושעות ביום למודעות המקוונות שלך, סביר יותר שתקבל את החשיפות הרלוונטיות ביותר.

4. עלות הקלקה על מודעות – מקסימום קליקים 

אנחנו לא מרצים על הצורך בתמונות יפות או משתמשים בצבעים נועזים כדי למשוך תשומת לב. במקום זאת, השתמש במדיה עשירה ובקריאייטיב דינמי כדי לעמוד מעל השאר עם מודעות הבאנר שלך.

מדיה עשירה ופורמטים מתקדמים

בימים הראשונים של פרסום תצוגה, פורמטים מתקדמים היו משהו שמעצבים יכלו רק לחלום עליו. עם זאת, כיום, לא משנה מה התעשייה שלך, באנרים יכולים ליהנות ממגוון של תכונות מתקדמות.

לדוגמה, מסחר אלקטרוני יכול להציג מבחר מוצרים על באנרים של קרוסלה. עבור iGaming, תוכן מפוקס כגון סיכויים חיים וציונים פירושו שאתה יכול לספק מודעות בזמן ורלוונטי.

מדובר במקסום החלל עם עיצוב חדשני והצגת המידע הרלוונטי ביותר ללקוחות הפוטנציאליים שלך. לקוחות של Bannerflow דיווחו על עלייה של עד 200% ב- CTR באמצעות פורמטים מתקדמים. הנתונים הסטטיסטיים תומכים בשימוש במדיה עשירה. תקשיב להם.

משהו פשוט כמו הוספת וידאו באנר למודעה שלך יכול להגדיל באופן דרמטי CTR. Emarketer דיווח כי ברבעון הראשון של 2018, CTR היה גבוה ככל 0,26% עבור צפון אמריקה – גבוה באופן דרסטי מהממוצע הרגיל שלנו של 0,1%.

קריאייטיב דינמי במודעות פרסום 

בנוסף יש כל כך הרבה אפשרויות. בין אם זה באמצעות פילוח גיאוגרפי, סיפורים רצפים, או חיפוש התנהגותי. בשיטות אלה, אתה יכול להציג את המסר הנכון, לאדם הנכון, בזמן הנכון.

קריאייטיב דינמי ומתמקד בהתאמת ההודעות שלך באופן אוטומטי. כפי שראינו, רלוונטיות היא המפתח להמרה. רכיבי עיצוב מותאמים באופן אוטומטי כדי לשקול אירועים אקטואליים. לדוגמה, מודעת באנר כדורגל תתאים את העיצוב בהתאם למי ניצח במשחק.

קמפיינים רלוונטיים ומרגשים להמיר. אנחנו לא חייבים להגיד לך את זה. אבל עם טכנולוגיות חדשות, המרת קמפיינים נמצאת בהישג יד יותר מתמיד.

5. טרגוט גולשים רלוונטים לאתר האינטרנט שלכם

מיטוב הוא המפתח.
אתה יכול לעקוב אחר העצה שלנו וליצור את המודעות היפות ביותר ועדיין לא להגיע ליעד זה CTR. אז מה הלאה? אתה יכול להבין מה מהדהד אצל הלקוחות שלך רק באמצעות תכונות בדיקת A/B של המודעות שלך.

לא בטוח איך הכי טוב לעשות את זה? השתמש בכלים כדי להבחין היכן נמצאים האזורים הבעייתיים בפרסומות שלך; מפת חום היא דרך נהדרת לעשות את זה. אז זה פשוט עניין של השוואת וריאנטים במודעה שלך עד שתמצא את הפתרון שממיר בצורה הטובה ביותר. למידע נוסף קראו את ההנחיה שלנו כאן .

בפרסום תצוגה מסורתי עם הפרסום, שטפת את ידיך מהקמפיין ועברת לפרויקט הבא. אבל עכשיו, עם הטכנולוגיה לבדיקת A/B לתוכן הלב שלך, מיטוב הופך לחלק בלתי נפרד משיפור קצב הקליקים שלך.

גלילה לראש העמוד